مقام معظم و فرزانه رهبری منحرفین را به حضور پذیرفت

روز گذشته، هیات دولت، چه آنها که منحرف اند، چه آنها که بعدا منحرف خواهند شد و چه آنها که پیشتر منحرف شده بودند، همگی با هم به حضور رهبر جمهوری اسلامی رسیدند. آقای خامنه ای در این دیدار، ضمن تلاش برای ماله کشیدن روی دسته گلی که بنام دولت احمدی نژاد به آب داده، از دستآوردهای شگرف دولت احمدی نژاد در زمینه خصوصی سازی و قطع یارانه ها و … سخن گفت و البته توصیه کرد که کمی هم بر واردات لجام گسیخته نظارت کند! ایشان بی آن که اسم مشائی، باصطلاح سردسته منحرفین را که در میان هیات دولت نشسته بود بیآورد، در رد «اسلام ایرانی» گفت، اگر هم می خواهید از «ایران» صحبت کنید، از زبان فارسی صحبت کنید و از پیشرفت های ایران در دوران صفویه و سلجوقیان. اسلام به ایران هویت و پیشرفت داد. (ظاهرا پیش از حمله اعراب به ایران و اشغال کشور، ایران تاریخ نداشته است. در آن جمع کسی جرات نداشت به ایشان بگوید تاریخ ایران تا نزدیک 6 هزار سال ثبت شده، درحالیکه تاریخ اسلام به 1400 سال می رسد.)

آقای خامنه ای در همین دیدار به تظاهرات روز قدس اشاره کرد و گفت: «مردم در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر عظمت خود را نشان دادند و صمیمانه قدردانی می‌کنم.

در باره این حضور توصیه می کنیم گزارش دکتر خزعلی که خود روز قدس نه در بیت بلکه در خیابان ها بوده را بخوانید، تا معلوم شود یا رهبر از بیرون از بیتش خبر ندارد و یا خبر دارد و دروغ می گوید و خود و همراهانش را فریب می دهد.

آقای خامنه ای از دولتی که با کودتا به آن حیات چهار ساله دوم بخشیده و صدها دولتمدار و نماینده مجلس و حتی رئیس مجلس و نخست وزیر دوران جنگ را به زندان اوین و یا حبس خانگی انداخته و چند صد خانواده را در ماتم فرزندان کشته شان نشانده، خواست تا در دوسال باقی مانده خصوصی سازی را گسترش دهد! این همان گسترشی که نتیجه آن در لیبی و سوریه و تونس و مصر و اردن و مراکش نتیجه اش به بار آمده است!

آقای خامنه ای که در نقش سلطان، مسئولان قوای سه گانه را گاهی و در فاصله دیدارهای مکرر با فرماندهان نظامی و سپاهی، به حضور می پذیرد و احمدی نژاد در واقع نخست وزیر ایشان است نه رئیس جمهوری که از مردم رای گرفته باشد، در این دیدار مدعی شد که تحریم های بین المللی هیچ تاثیر بر حال و روز مردم نداشته و کشتی نظام همچنان استوار به پیش می رود و هرکس هم شک کند اگر به اوین منتقل نشود و یا در خیابان به تیر غیب گرفتا نشود، شانس آورده و مانند کروبی از کشتی یکراست منتقل می شود به آپارتمان انفرادی و یا مانند موسوی به حبس خانگی!

پس از مقام معظیم فرزانه رهبری، احمدی نژاد و سپس معاون وی و بدنبال او وزرائی که هر کدام یک پرونده اختلاس و دزدی و آدم کشی زیر بغلشان هست سخنرانی کردند و از پیشرفت ها داد سخن دادند.

peyknet

دربارهٔ seyedezatollahrashmi

فعال سیاسی بر علیه جمهوری اسلامی خونخوار

Posted on اوت 29, 2011, in Uncategorized. Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: