کاریکاتور – مجازات سکسی برای سید علی خامنه ای !

آدمو توی چرخ گوشت بندازن بهتر از اینکه اینجوری کشته شه !

دربارهٔ seyedezatollahrashmi

فعال سیاسی بر علیه جمهوری اسلامی خونخوار

Posted on دسامبر 24, 2011, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 106 دیدگاه.

 1. اون زنه توي عكس مادرته

 2. خاک بر سر وطن فروشت کنن مثل سید علی خامنه ای پیدا نمیشه.

  تو فقط یه حرومزاده ی وطن فروشی

  این وبلاگ را تا روز سقوط رژیم اسلامی به روز خواهم کرد. پس به همین خیال باش تا ایرانی هست اسلام زنده است

  • بُکُن خانواده علی اینا

   خوار و مادر کونی تو و اسلام کیریتو گاییدم مادر خوار سراپا کیرخواره کیر دوست کسده کیر جنده دوهزاری، مامانت که دیشب داشت برام ساک میزد خواهرت سوراخ کونم رو میلیسید و خایه م رو میخورد، آبم رو هم ریختم رو دهن پدر اُبنه ت. مامانت با هویج و خواهرت با پای بابات خودارضایی میکنن.

  • بکن زن خامنه ای

   کس ننت خوارکسده حتما توبسیجی هستی که خایه مالی این مادرقهوه رومیکنیرم دهن خامنه ای وبسیجی ها.مرگ برخامنه ای

 3. خیلی حرومزاده ای کس کش مادر جنده ی پدر سگ
  اون ننه ی خرت بهت شعور یاد نداده؟

 4. بی شعور عوضی اشغال نفهم
  این چیه که اینجا گذاشتی
  خیلی بوقیییییییییییییییی

 5. damet garm
  harf nadare axet

 6. کیرم تو کست ننه ی جنده خامنه ای زنا زاده

 7. ریدم به قبر خمینی

 8. کست ننه علی خامنه ای

 9. مادر خامنه ای رو گاییدم

 10. ایول عکسش خامنه ای واقعیه اونم تو عکس ننه جندشه

 11. حیف پی پی سگم که بشاشه رو قبر خمینی چیزش نجس میشه

 12. کیرم تو کس ننه اونایی که طرف داری این رژیم میکنن

 13. بی ادب محروم ماند از لطف رب…..یاعلی

 14. اگر تونستی خایه های خامنه ای بخوری من اسمم عوض میکنم چه برسه به براندازی نظام اینقدر گوه خوری اسراییل و امریکا رو نخور میدونم که ایران نیستی به خدا این اسراییل و انگلستان بهت پول میدن که این دری وری ها رو بنویس ی
  اینکارو نکن چون بعدا خود همنا مثل تفاله چایی بیرونت میندازند

 15. ناشناس عاشق رهبر

  این شما ها (حزب اللهی ها) هستید که ارزوی خوردن خایه های این مردک رو دارید! پس بخورید و لذت ببرید.

 16. آقا ابنیه ای هست به خانمها علاقه ای نداره
  مگه نمیبینین گی ها تو تهران چقدر آزادی دارن
  همش برکات نظر مثبت آقاست

 17. خاک توسر نفهمت بکنن اشغال.شوخی شوخی با رهبرم شوخی عوضی

  • نا شناس عاشق رهبر

   راست میگی ببخشید به رهبر توهین شد، این رهبر مثل محمد (ص) خانم باز هستند و این وصله ها که اقا ابنه ای هستند به ایشون نمیچسبه!

 18. خامنه ای انگلیسی را میگی البته دو رگست روس انگلیس

 19. در اين شكى نيست كه خامنه اى فردى بى كفايت ، دزد و جانى وجنايتكار است و تاكنون براى پیش برد اهداف ننگینش ، از هيچ جنایتی دریغ نکرده است . هزاران جوان ما را فقط به خاطر عقايد شخصي شان اعدام كرده وحقوق تمام ملت ايران را به يغما برده است ، هر چند به جیره بگیران خودش خوب میرسد وانان را تامین مالی میکند تا که در پنهان کردن جنایتهایش به وی کمک کنند. وى از سرمايه ملي براى خوش گذراني توله هاش وجيره بگیرانش استفاده و برای ترور و جنایت در تمامی جهان ، توسط سپاه قدس تروریست و حزب ا… خرج ميكند. در حالي كه ملت ايران در رنج شب را به روز ميرسانند و از بي توجهى مسئولان دزد و همكار رژیم در عذاب هستند.— براى فعاليت بر ضد رزیم جنایتکار اخوندی و سرنگونی اخوندها و تاسیس حکومتی دمکراتیک وپارلمانی در ایران ازاد بوسیله » خبات کرد » به ما بپیوندید وسهمی در ازاد نمودن مردم از دست این جانیها داشته باشید. ( http://khabatkurd.wordpress.com/ )

 20. مادر تو خامنه ای بگاد خدا رحمت کنه پدرتون خامنه ای بگاد مادر همتونو.کس ننه دشمن رهبر.زنده باد اسلام. زنده باد سپاه. زنده باد ایران. کس مادر پهلویها، کس مادر صهیونیسم ها،کس مادر امریکایها.جانم فدای رهبر کس مادر دشمن رهبر عزیزم.

  • اخ اخ کجات داره میسوزه!!!

   • اشتب نکن سید جان؛
    فعلن اون که داره می سوزه ما نیستیم شما کونی ها هستید که رفتید اونجا دارید عشق وحال می کنید و رو زنای همدیگه می خوابید. چون کشورو از دست شما مادر به خطاها در آوردن کون گندتون داره آتیش می گیره خود فروش ها
    برید حمالی دولت های اروپایی و بکنید امیدوارم که به اون آزادی که مد نظرتون هست برسید
    بی زحمت دست از سرِ ملت ایران هم بردارید چون دداریم زندگی مون و می کنیم
    راحتِ راحت

 21. inghad madaratono havale nakonid be khatere hichi!!!!!!!!!!!

 22. کیرم لاپای ننه جنده خامنه ای سگ رید به قبر مادر حروم لقمش آب کیرم لای ریشات خامنه ای حروم زاده منه بدبخت یک سال کارگری کردم یه پراید بگیرم شد 20 ملیون همش زیر سر این لاشخوراست لاریجانی رفسنجانی خامنه ای مادروشون رو گاییدم لاریجانی دزد

 23. خاک تر سر تون حرومزاده های شیطان پرست

 24. مرگ بر دیکتاتور

 25. طرفدار اعتدال

  احمق بیشعور، اگر با سیاست مشکل داری. اگر با رهبر یک مملکت مشکل داری.
  غلط می کنی به رسول مکرم اسلام اهانت میکنی
  احمق بیشعور: تو حق نداری به هیچ یک از پیامبران و یا امامان معصوم اهانت کنی
  از یک مکتب و ایدئولوژی ناراحتی: محترمانه انتقاد کن
  نه اینکه با این حرفهای رکیک شخصیت خودت رو خراب کنی
  خدا بهت عقل بده!!!!

  • نه داداش، من به رسول مکرم اسلام اهانت نکردم. صحبت من در واقع جوابیه ۰۱۲۴ بود. اگر هم راجع به بچه بازی محمد (ص) حرفی به میان اوردم، شما لطف کن یه توصیف منطقی واسه یه مرد جا افتاده بیار که با یه دختر بچه ۹ ساله میخوابه. این که توهین نیست حرف و حدیث مستند دین اسلامه. در ضمن صحبت من هیچ ربطی به نظام و حکومت نداشت!

 26. کس ننه رهبر

 27. کیر شخص شخیص علی حضرت همایونی تو کون این خامنه ای کس کش با این مملکت اداره کردنش

 28. من هم به نوبه خود به روح خمینی و ریش خامنه ای ریدم.

 29. حکومت کنونی که سایه شوم آن بر سر مردم میهن ما سایه انداخته یک روز نابود خواهد شد و خورشید دوباره بر فراز این سرزمین آریایی خواهد دمید.. اینگونه به هم نتوپین و ناسزا نگویید.. درست نسیت که مارد و پدر همدیگر فحش و ناسزا بگویید چون این کار تنها جنبه احساسی داره و از دایره گفتگوی عقلانی و منطقی دور هست.. چنگیزخان امپراتوری مغول را وارد ایران کرد و مرد، حتی با اینکه نوادگان چنگیز هم پس از او آمدن با چندصد سال حکومت در نهایت رفتن و سرنگون شدن.. پیش از چنگیزخان هم اسکندر بود و نوادگانش که اونها هم نتونستن در ایران دوام بیارن و سرنگون شدن.. حکومت خامنه ای چه بخواهد و چه نخواهد یک روزی به پایان خود خواهد رسید… تنها چیزی از که او بجا خواهد ماند عملکرد و ستم های اوست که در تاریخ نگاشته خواهد شد و آیندگان وقتی صفحات کتاب تاریخ را ورق می زنند از او به نیکی یاد نخواهند کرد.. هرکسی میتونه بیاد و بگه حرف من اشتباست و خامنه ای ستمگر نیست.. حرف من و اون چیزی از واقعیت موجود عوض نمیکنه و بهتر از همه مردم ایران خوب میدونن که کی خوبه و کی بده و چه کسی امروز آنها را تو چنین منگنه و خفقان و سکوت سرد قرار داده….کسی بد بجنبه سر از اوین در میاره یا لاشه اون تو بیابون های اطراف کرج زیر خروارها خاک دفن میشه…. به امید روزی که مردم ایران به خواسته های ملی و میهنی و هویتی خود دست پیدا کنند و فرزندان خود را در دامان چنین سرزمینی رشد بدهند… باید این نوید را به شما بدهم که آن روز نزدیک است

 30. من حاظرم اون عکس مادرم باشه ولی این مادر کسده به گا بره
  آخه حزبلی مادر جنده کیر تو کون پدرت نمی فهمی مردم این کونی ها رو نمی خوان
  شما هم خودتون رو به گا دادین هم این دین اسلام ساختگی رو.

 31. خامنه ای رهبر است خمینس کیر خر است

 32. ریدن به حلق هر کثافتی که شپاهی و بسیجیه و طرفداری خامنه ای نطفه سگ رو میکنه.

 33. با سیاست و آخوند مشکل دارید با دین کار نداشته باشید مادرجنده ها.کیرم پس کس مادر هر کس که مخالف دین اسلام و مذهب شیعه هست

 34. کس زن خمینی

 35. واقعاخاك برسروطن فروشتان كنم شماهمون براي حمالي كشورهاي غربي ميخوريديكم درباره ي كاراتون فكركنيد ايناكاراي ادم مسلون زاده نيست واقعابراي مادري كه شماروتربيت كرده متاسفم كيراين ملت توكونتون

 36. خواهر و مادر خامنه ای رو سگ گایید !

 37. کس ننه جنده خامنه ای لاشی کسکش کیرم تو ننش

 38. ننگ بر وطن فروش و عربها زنده باد ایران

  کیرم توی کس خواهر مادر خامنه ای و هرکی طرفدارشه کس کشا ننه و خواهر شما که زیر کیر آقا میخوابن بسه دیگه نوبت به کس دیگه ای نمیرسه. کس مغزها معلوم نیست چیطوری ننتون و گاییدن که اینطوری طرفداریشون و میکنین.
  مگه همین آقایون نیستن که سرمایه های ملی رو خرج لبنان و فلسطین و خیلی جاهای دیگه میکنن؟؟؟؟ مگه ما توی مملکتمون کم گشنه داریم؟؟؟؟ چرا به عراق که 8سال به سرزمین و رن و مرد و بچه های ایران تجاوز کرد کمک میکنن؟؟؟؟؟؟ این کارها فقط از حرومزاده هایی مثل اینا و شما طرفدارهای کورشون بر میاد. ننگ بر شما ملت وطن فروش ننگ بر شما که به مردم میهن خودتون خیانت میکنین. اگه خدایی وجود داره امیدوارم همتون به بدترین نوع ممکن بمیرید و نسلتون منقرض بشه.

 39. اسلام پیروز است

  درود برامام خمینی(ره)
  درود بر امام خامنه ای
  خیلی تخم حرومی فکر نکون با این کارات میتونی مردم گمراه کنی اسلام همیشه پیروزه
  برو یه فکر به حال خودت کون حروم زاده وطن فروش
  اون زنه مادرته یا خواهرته

 40. روح خمینی رو + روح خامنه ای و … و … رو سگ گایید

 41. کس ننت خامنه ای ح

 42. shahin najafi zendeh bad

  خار مادر هرچی دیکتاتور رو سگ گایید

 43. مادره تو خواركسدس اقا دمت گرم با سايتت

 44. مادر تو کس کشه کير خامنه اي تو کس ننه ي طرفداراش

 45. غلام مردم و ملت

  خلایق هر چه لایق اینجا هر کی هر حرفی زده این آقایی که اسم خودش رو نویسنده گذاشته فقط توهین کرده ، من توهین نمیکنم ولی هر کی خودشه هر فحشی دادی نثار خانواده و خودت ، بگذریم بعضی ها زمان پیامبر یا پیامبر ها هم بودن کلا شعور درست و حسابی نداشتن مثل حزب باد بودن که سمت آدمای قوی و پولدار و به قولی سرمایه دار میرفتن . فرقی نداره چه آقا خامنه ای و یا هر زمامدار و رهبر دیگه ای برای حفظ کشور و اسلام واقعی و قرآن من یه نفر پایه ام تا با هر کس و ناکسی روبرو بشم و با اون آدم بحث کنم و هزار تا دلیل منطقی ، عقلانی و ایدئولوژیک بیارم که در باره رهبریت جامعه نباید اینگونه فکر کرد ، چه برسه به بزرگ گروه و ملتی ، خداییش خانواده داری دیگه تو بزرگ و رهبر خانواده هستی ، پس شما هم رهبری همه رهبریم ، حالا اگه یه پسر بچه یا دختر بچه به پسر و دختر خودت بگه رهبر خانواده تون آدم حیوان و حیوان صفتی هست بچه تون خداییش از شما حمایت نمیکنه ، چه این اوصاف رو داشته باشید چه نه ، پس درک و شعور هست که آدم رو از حیوان متمایز کرده .

 46. طرفداران مسلمان واقعا فکر میکنید که چیزی بارتان هست تاریخ را بخوانید دو قرن سکوت را بخوانید 23 سال را بخوانید امهات المسلمین را بخوانید شیعه گری را بخوانید امام زمان را بخوانید تا بفهمید چه کلاه گشادی سرتان رفته مشتی آخوند حرام زاده ومشتی طرفدار احمق مارا به این روز بیچارگی رسانده اند که به هم فحش میدهیم ولی آن بی پدران حال میکنند وفریاد وا اسلاما سر میدهند واقعا خاک برسرمان شده وچاره ای هم نداریم مگر امام زمان بیاید و سه پنجم ادم های کل کره زمین را سر ببرد تا مابقی مثل ببعی سرشان را تکان بدهند وبگو یند عجب ششمشیری داره !؟!؟!؟

 47. کوروش اریایی

  حکومت با کفر باقی میمونه ولی باظلم هرگز

 48. خب در اینجا جا داره از تمامی دوستانی که فحش دادن ، ببخشید نظر دادن تشکر کنم ، فقط یادتون نره ، فقط فقط فحش بدید ، تا میتونید فش بدید . برای همدیگه خواهر و مادر ندازید .
  رهبر عزیزمون تو کس خواهر همتون و همتون تو کس خواهر رهبر . ( چی گفتم ، باید توی کتاب گینس بزارنش ) .

 49. دي ابن ديي.زنازاده.اي حروم زاده ها ازماعصباني شويد وازاين عصبانيت بميريد.iransyberpower.mihanblog.com بي بي سي به عدم فساد رهبر اعتراف كرد،شماچراكاسه ي داغ تر ازاشيد؟جزتهمت هيچ چيز ديگه اي نداريدبزنيد.دروبلام شمارابه بحث دعوت ميكنم.

 50. آقايان و خانم هاي محترم اگر مقداري صبور باشيد و تحمل كنيد انشالاه كه همه چيز درست ميشود.توكل به صاحب حق

 51. اندكي صبر،فرج نزديك است!

 52. چرا اینجوری شده وضع اینترنت .. یه دانلود ۲۰ مگ ۱ساعت طول میکشه..
  هیچ برنامه نرم افزاری دیگه از زبان ما پشتیبانی نمیکنه…
  بعضی کشورها دارن نقشه میکشن واسه تصاحب کره ماه اونوقت ما هنوز درگیر چرت و پرت گفتن به همدیگه هستیم…
  بعضی وقتها سکوت علامت رضایت نیست…
  بلکه نشانه قطع امید از شعور بعضی هاست
  بگذریم

 53. علی اضغر نوه نقی

  فحش دادن کار راحتیه، بخصوص توی اینجور محیط ها. بهرحال آقای خامنه ای انسان شریفی نیستند و با سیاستهای اشتباه خودشون مملکت را به ورطه نابودی بردند. ایشون واقعا انسان بیلیاقت و بی کفایتیه. البته من خودم ارادتی به دین ندارم ولی دیندارها هم از نظر من انسانهای محترمی هستند. سخن اخرم با طرفداران خامنه ایه که این افراد نمی تونند نظر خودشون رو به دیگران تحمیل کنند چون که بهرحال گندهایی که ایشون زده را نه فقط طرفداران ایشون بلکه همه احاد ملتمون تحمل می کنن. پس مرگ بر خامنه ای دیکتاتور کثیف.

 54. کی ننه تو اون رهبر کس ننت باهم با تو هستم اسلام زاده حروم زاده عرب زده

 55. بگذار تا بگویم.
  اولا این یارو چه جوری این کتاب بی نظیرشو در آورده؟ کتابی بی بدیل و کامل!
  دارم می شنوم ، دارم می شنوم .یکی داره حرف می زنه بهم هر چی بخوام می گه. صبر کن اون گفت بعدش بگو منم بنویسمش . به به آباد شدیم همه چی رو فهمیدیم ، یادمون داد.
  کشف پشت کشف. چه شود.
  سخنان شیمی ، فیزیک ، ریاضی ، پزشکی ، روانشناسی ، فلسفه ، حکومت ، حقوق بشر اونا چه جوری کسب شدن؟ همینطوری مثل این آقا؟
  چه انتظاریه برادر من می خواین چه جوری باشه؟ آشکار و روشن معلومه جایگاه اون اراجیف. اصلا گفتن نداره .تو هر زمینه ای که گوزیده.
  یه مشت اراجیف به درد نخور.
  می خوان ایران آباد و بهترین بشه حالا. زکی.
  کم کم مردم آفریقا به ایرانی می گه زککی.

 56. خاك برسرتون/همون رژيم شاه بايدميبود/به ناموستون دست درازي ميكرد/بعدميفهميديدكدام رژيم بهتره

 57. حامی ولایت

  با سلام.اولاً انتقاد کنید نه توهین و جسارت(خطاب به هموطنان ایرانی)دوماًخوب و مطهربودن کلام شما در اینجا و همچین بحث هایی معلوم میشه و اگه شما مثل بعضی ها باشین یعنی تابه حال هیچ علمی کسب نکردین و نظام و ولایت به طرفداری شما نیاز نداره(خطاب به امّت اسلامی)
  سوماً همه ببینید امنیت و پیشرفت ایران و ایرانیان را در امسال و سال های گذشته و ببینید امنیت و پیشرفت تمام کشورهای جهان رو
  اگر کسی واقعاً دلسوز کشورمون ایران باشه همین براش بسه
  لطفاًنظرات سازنده بکنید نه تخریب و همه ادعاهارو با سند های قابل قبول بنویسید.
  به امید سالم سازس جامعه از فساد
  اگر واقعاً آزادی سخن در این وبگاه رعایت میشه بدون برداشتن کلمات وجملات و پاک کردن متن نوشته شود.

 58. اشکان ناصری

  دهن اسپ آبی وقتی که بازه تو کوووس مامان امام خمینی زن جنده
  اسمم اشکانه هر غلطی دلتون میخواد بکنین
  مادر جنده های پدر سوخته کیرم تو کووس زن خامنه ای یه دست
  خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 59. ریدن به اسلام

  از ما که گذشت حالا یا ما با شکم گرسنه خوابیدیم یا شاهد فلاکت و بدبختی همسایه و مردم اطراف بودیم و هستیم….اون روزی رو تجسم می کنم که دیگه اسلامی در کار نیست… یکی گفت هموم شاه برات خوبه شما لیاقت نداریداون زمان به ناموستون تجاوز می شد….الان که بدتره الان از زور گرسنگی و شاید بخاطر بچه هاش می ره جنده میشه یا تو زندان به بچه مردم تجاوز میشه نه مجرم قاتل بلکه نوجوان 15-16 ساله…هیچ کشور اسلامی روی کره زمین در حال حاضر مردم سالار نیست… و خیلی هاشون بخاطر داشتن نفت یک نفسی دارن….اونم تا 100 آینده کارش تموم میشه…اسلام محکوم به نابودیه…نزدیک به 1500 عمر داره ، حتی اگر یهودیت رو اسلام فرض کنیم میشه نزدیک به 3000 سال. آنچه در اسلام کفر تلقی میشه خیلی عمرش بیشتره(عمر با عزت تر از اسلام حداقلش) …باید پذیرفت یلی از مردم جهان بدون دین نمی توانند ادامه زندگی بدن…به دلیل اینکه کار هر کسی نیست که بعد از قرن ها عادت به چنین باورهایی از شون دل بکنند…حالا ایرانی که جای خود دارد….ایرانی هایی که صبح از خواب پا می شن فقط دروغ میگن و سر همدیگه کلاه میزارن و بعد هم نماز می خونه و پول تو صندوق صدقه میندازه و بعد به خودش میگه…درو د بر من مسلمان…آخرشم به خدا…احسنت بر همه کس و کارم….تا حالا سفر (همونایی که بهش میگید کفر و…) خارج رفتید….همه در حال حرکت به جلوند …خیلی هایی که میرن و برمیگردن هنگام برگشت دچار ناراحتی میشن چون تا پاشون به فرودگاه میرسه و میدونن که دوباره از فردا شروع میشه…همین تهران: آلودگی و جمعیت کنترل نشده- فقر- فساد اداری(در دنیا ایران 3ام بعد از دو کشور آفریقایی) و دزدهای میلیاردی که هر از چندگاهی رو میشه و بعدش هم هیچی…بله شاید که نه حتما خیلی از کشورها این مشکلات رو دارن اما اونا حداقل رو به جلوند اگر هم نیستند دقیقا مثل ایران گرفتار الامند و یا آفریقایی اند ….دارم فکر میکن بهتره من هم برم با بچه 7 ساله همسایه ازدواج کنم تا سنت پیامیر رو حفظ کنم….از ما که گذشت امیدوارم به هر روشی که میشه آیندگان زیر چتر کثیف اسلام نفس نکشن…چقدر مشکل دفاع کردن از اسلام….ای کاش تو این تایپیک کسی فحش رکیک نمی داد تا می دیدیم چطوری آقایان حافظ اسلام و مسلمانان معتقد می خوان اعمال جمهوری اسلامی رو توجیه کنن…..

 60. مطیع امر رهبر

  کور باد چشم بد خواه سید علی
  این کارا جز از زنا زاده بر نمیاد خب به جای این کارا برو خیابون داد بزن حرومزاده ای برای اثبات حرومزادگیت راه های ساده تری هست

  • تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست
   از ما عصبا نی باشید و از این عصبانیت بمیرید
   ارزش شما در حد همان فحش و بد و بیرا گفتن است
   قدیما میگفتن فحش و باد میبره کتک رو خر میخوره
   کتک خوره تون که حرف نداره پس فعلا فحش بدین تا اموراتتان بگذرد

 61. نواق و نواق .
  نواق نواق !
  خواستی بواق بواق بواق .
  من یکی که به زور زیر بار هیچ حرفی نمی رم . محمد کس گفته تموم . اصلا نیاز به اثبات هم نداره .
  اینقدر بواق تا بتترکی !
  از درخت افتادگانند ، ای باد شرتی برخیز .
  اووووووووویاااااااااااااااااااااااا ، سیاره میمونها !
  میمونا آدما رو آدم نمی دونن !
  برگردین بالای همون درخت .

 62. خاک تو اون سرتون با این سایت خاک بر سریتون واقعااااااااااااااااااااا خاککککککککک خاکم کمه …سلیته ها

 63. بی پدر مادر در آرزوی سرنگونی نظام بمیرید کثافت ها همه تون فدای خاک پای رهبر
  فعلا که باید مثل سگ آرزو بکشید
  آرزوتونو به گور پدرتون می برید
  به اندازه ی موش هم عرضه ندارید اگه مردید خودتونومعرفی کنید

 64. اين دولت هم براي شما خرها زياده .اگه شما كاره اي ميشدين واويلا مي شد اگه اين دولتي ها ننه شما را گاييدند شما خرها ننه خودتان را مي گاييديد. خر ها چرا به هم ديگه به خميني با امثال اينها فش مي ديد اگه نمي توانيد تحمل كنيد بريد كير امريكاييهاي سياه يا همان اوباما را بليسيد .ولي فش پشت سر مرده نديد

 65. در اين وبلاگت را گل بگير كه خيلي مزخرف است

 66. کیر من و پسر خالم و سید علی خامنه ای تو کس خواهر و مادر همه کسایی که بهش فحش میدن….

 67. شرمت بادا روزی که بد بودی بدتر کردی …
  خجالت بکش کس خل !
  اینقدر هم نلیس . خایه مال !
  اینقد مالیدی .مال شدی .
  شماها همتون، مردم ازتون متنفرن . دوما همتون ، یه مشت قرص اعصاب میندازین بالا.
  تا آروم شین تو دنیا .
  حالا اینم یعنی عقل .
  آخه این چه معامله ایه ؟ آدم که نباید چشم و گوش بسته باشه .
  برید باهاش ، با همون بالائیه سنگاتون رو وا بکنید . حداقل از حقوق خودتون دفاع کنین .
  مردم که حالیتون نیست . حق خودتون رو بدونید .
  این معامله ابلهانه است .
  اینقدم نگو خودا خودا . میگه یعنی خودا بد گفته یا نفهمیده ؟
  داستان گالیله رو نشنیدی؟ یا ندیدی ؟ یه کم به خاطراتت برو یادت میاد .

 68. کیرم تو روح مرده و زندت که از سوزش جایی واسه پماد مالی هم نمیمونه کسکش وطن فروش فعلا بیا کیر بچه شیعه رو مثل عمر و ابوبکر وعثمان بلیس تا ببینم چی میشه .باشه تخماتیک

 69. kiram to eslam khoda peyghambar

 70. آخه بی شرف من قربون اسلام واقعی برم اسلامی که حکومتش علی بود و روزی فقیر را به در خانه اش می گذاشت نه اون اسلامی که معاویه با حیله و نیرنگ توش خودشو خلیفه نشان داد آخه تو که اینقدر اسلام اسلام می کنی کیرم تو اون اسلامی که توش حاج آقا ها 20 مرتبه ساختمان بنا می کنن و فقیر و بی چیز و کارگر و کشاوزی که یک مملکت و می چرخونن از گرسنگی بمیرند آخه بیت المال رو تا کی می خواین به این آخوندا و جانبازا و نوه نتیجه شهیدان بدین تو که به خاطر 2گرون پول اینقدر اسلام اسلام می کنی
  پس اسلام محمد(ص) شما رو نابود کنه انشاءا…

 71. من این سایتو گزارش میدم اینقد فحش ندین جدا همتون بی حیا و بی تربیت هستین امیدوارم خدا همتونو زودتر بفرسته به جهنم لطفا کاری با پیغمبرو خدا نداشته باشین همتون شیطان پرستین همه یه مسلمونا کل ایرانیا همه شیطان پرستید به جز زرتشتیا

 72. ريدم توي سر اون کسي که اين گذاشته اينجا به شمام ميگن ايراني؟

 73. اخه چرا به اقا فحش می دهید بروید ببینید که چه جنایت هایی در سوریه می شود.
  که اگر لطف سید بزرگوار نبود .نه تنها تمام شیعه های سوریه شهید می شدند بلکه شاید ایران هم همانجوری می شد.برادر ها من قصد اهانت به هیچکس را ندارم.فقط دیدگاه خودم را نوشتم .کمی فکر کنید ….

 74. سرباز امام زمان (عج)

  آقای به اصطلاح سید عزت ا… رشمه ای ، اول از همه باید بهت بگم حیف این اسمی که اون ننه بابای بدبختت بهر امیدی روت گذاشتن.اون بیچاره ها فکر میکردند اگه همچین اسم مقدسی رو روی بچشون بذارن،همه چی حله،اما نمیدونستند که اسم اصل کار نیست،اصل لقمه ی حلاله، که از توی بخت برگشته دریغ کردند….دوم اینکه تو انگار تا حالا خیلی کونت سوخته که هرکی حرف حق میزنه بهش میگی کجات سوخته…انگار کون سوخته هارو خوب درک میکنیا….سوم ایران الان دیگه یک قدرت جهانی هست که با عنتر بازی های تو و امثال تو از پا در نمیاد،پس خودتو خسته نکن،بجای اینکه اینقدر به کشورت و دین اسلام خیانت کنی برو توبه کن که مثل این دنیا،اون دنیا هم چوب نیم سوخته توی کونت نکنن…البته هر چند که توبه ی گرگ مرگه…!شش قدرت جهانی موندن که چطوری جلوی زیاد شدن قدرت ایران رو بگیرن،اونوقت تو اونجا نشستی چی گوه خوری میکنی؟!بدبخت همین اسلام و آیت الله خامنه ای هستن که تا حالا مملکت رو نگه داشتن،وگرنه تا حالا آمریکا و انگلیس و اسراییل ایران ما رو تیکه تیکه کرده بودن!حالا میبینن که نمیتونن هیچ غلطی بکنن، رو آوردن به بدبختایی مثل تو و امثال تو که دیدگاه مردم رو نسبت به دین مقدس اسلام عوض کنند!اما به همین خیال باشین چیز دیگه ای به ظهور سلطان عالم آقا امام زمان(عج) نمونده،تا بیاد ریشه ی همه ی شماهارو بکنه!
  سر و جانم فدای اسلام و امام زمان (عج)

 75. شما اینقد بدبخت و ترسو هستید که اینجا فوش میدید تخم تو لاپاتا هس برین خیابون بگین تا ننتاره بگا بدن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 76. درود بر خامنه ای (مرگ بر دشمنانش)

 77. لبیک یاخامنه ای

  بی شرفهای اشغال خاک برسر بی ناموسهااین چیه گذاشتین خاک برسران بی ناموس بی غیرت

 78. کسکش کونی مادر بخطا دفعه بعدی از اینا بزاری کونتو میکنم غار علی صدر فهمیدی کس قرنه لاشی مو مشدی ام دفه بعدی بکونت مزرم

 79. الحمد لله که دشمنان ما هیچ بویی از اخلاق نبرده اند و ما یعنی امت واحده شیعه و سنی امروز اینقدر قدرتمند شده ایم که دشمنان ما بجای اینکه از راه های نظامی و… وارد شوند از راه هایی مثل توهین وارد شده اند.و من از دیدن این عکس اعتقادم خیلی بیشتر شد چون حالا میدونم دشمن اقای خامنه ای همچین کسایی هستن.توی کتابی خوندم ادم هم باید جاذبه قوی و هم دافعه قوی داشته باشه یعنی هم دوست هم دشمن که اینو الحمدلله تو رهبرمون دیدم.به قول حسین:اگر دین ندارید لااقل ازاده باشید

 80. الله کس کش است. ولایتش جاکش است. کیرم تو دهن الله مدینه.

 81. فرق ما کسانی که به این ننه جنده ها فیلتر شکن دار بسیجی سپاهی کون ننه آخوندهای پیغمبر فحش میدیم با این خارکسده ها در اینه که البته من در خارج دارم زندگی میکنم و خیلی راحت و همه تفکر انسانی دارن و زندگی شخصی خودم رو میگذرونم با کار شخصی خودم خارجی ها از اینکه در کنار آریایی اند خوب و جامع زندگی میکنیم در اینه که ما آگاهیمون وجزئیات بیشتری از این دنیا میدونیم اما ننه جندها راضی اند به ام تی ان ایرانسل پسر خامنه ای با دزدی طلا اون روزی که انسانیت ایران و گرفت تو خبیث مادرجنده بسیجی به جای شاشم پشم به ظاهر پاک ننتو قورت میدی البته فکر نکنم یه روز بعد از مرگت معنی حرفمو بفهمی

 82. چی بگم… وقتی یک شیر سکوت میکنه صدای شغالها و کفتارها در میاد… والا… بخدا گریم گرفت از اینکه افتادین به جون هم … خواهر و مادر همدیگرو به فحش میگیرین. نکنین بخدا زشته شما ایرانی هستین و باهم مثل برادرین انتقاد کنین ولی به هم نپرین. فحش ندین مخصوصا ناموسی. برین تاریخ ایران و جهانو به دقت مطالعه کنین. از روی احساسات شخصیتون قضاوت نکنین. تورو خدا منطقی فکر کنین…

 83. کیرم تو کس خواهر مادر خامنه ای

 84. سلام به همه ایرانیان چه موافق چه مخالف اولن ازایرانی بعید توهین به هم ومقدسات کنندبعدش دنیاخواست توجنگ ایران روازپادربیاره پس چی شد صدام کو مبارک کو و….تحریم تونسط جلوی ایران روبگیره -ماجرای طبس – کودتای نوژه -داروه دسته ذلیل شده رجوی-ریگی -پژاک- دمکرات -کموله-اسرائیل بااون همه موشک که توغزه ولبنان نشونش کردن حالا ایران بماندوهمه کسانی که چه در داخل وخارج خیانت کردن کجاهستن پس منطقی فکرکنیم وحرف بزنیم بااین همه مشکل وتورم -گرانی میزان رای دهی بیشترین میزانه راهپیمایهاحضورجمعیت قابل توجه وقتی رهبرمیگه مردم اعلام حضورکنندمیشه نه دی کل جریان سبزجمع میشه ودرآخرهمه قدرتهای جهان خواستن بشاربره ایران گفت نه پس ماند ودرجهان ناامن ترین نقطه خاورمیانه هستش ایران توقلب این ناامنیها جزءامنترین کشوروباثبات ترین کشوردر رده بندی جهانی به گفته کارشناسان خارجی حالا من ماندم چرابه یک سید درایران یک سیددیگه توخارج عکس بدی بزاره لطفاسیدجان برشدارچون تاریخ نشان داده هرکس باآل علی درافتدبرافتد چون این کشور صاحب اصلی خودش روداره خواهش می کنم ذره ای انصاف داشته باشیدانتقادکنید دوستان خارج نشین اماتوهین چه ازطرف حزب الهی یاسلطنت طلب قبول نیست من منتظرجواب آقای سیدوهمه دوستان هستم جواب منطقی بدن مشکرم

 85. رحمان رحمانی

  زن خامنه ای تریاکی جنده است خامنه ای عراقی الاصل جاسوس روس کثافت است.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: