ترور تلافی جویانه اسرائیلی ها در تهران در رفتند ایرانی ها در تایلند به تله اقتادند

یکی از مظنونان ایرانی بمب گذاری در تایلند که قصد داشت یک بمب کارگذاشته شده در یک رادیو دستی را به اتومبیل چند وابسته سفارت اسرائیل در تایلند بچسباند و دستگیر شده است، اطلاعاتی را در بازجوئی های خود فاش ساخته که برخی اخبار مربوط به شبکه جدید ترور در خارج از کشور ج. اسلامی را تائید می کند. از جمله این که این بمب گذاری با هدف مقابله به مثل در برابر ترور دانشمندان اتمی در تهران سازمان داده شده بود.

پلیس تایلند گفته است هدف بمب‌گذاران ایرانی، دیپلمات‌های اسرائیلی بوده اند. پیش از آن دیپلمات های اسرائیل در هند و گرجستان هدف بمبگذاری قرار گرفته بودند و جمهوری اسلامی متهم به دست داشتن در این عملیات شده بود.

«سعید مرادی» که باتهام شرکت در عملیات بمب گذاری در تایلند دستگیر شده، پیش از دستگیری به دلیل پرتاب ناشیانه بمب هنگام نزدیک شدن پلیس و برگشت آن به سوی خودش مجروح شده است.

متهم دیگری که در تایلند و درهمین رابطه دستگیر شده «محمد خزائی» نام دارد. گفته می شود وی از اعضای از اعضای برون مرزی وزارت اطلاعات و از همکاران اکبر خوشکوش از «ماموران فرنگی کار وزارت اطلاعات» در ترور های خارج از کشور است.

«احمدخوشکوش» از جمله متهمان قتل های زنجیره ایست که در زمان خاتمی باتهام شرکت در ترور شادروان فروهر و همسرش دستگیر و بازجوئی شد. او در این بازجوئی اعتراف کرد که قتل های زنجیره ای سابقه چندین ساله دارد و در واقع پس از کشتار زندانیان سیاسی در 1367 شروع شد. از جمله اعترافات مهم او شرکت در قتل احمد خمینی بود. احمد خوشکوش پس از آن بازداشت و بازجوئی شد که سعید امامی معاون سیاسی وزارت اطلاعات دوران علی فلاحیان در هزار صفحه بازجوئی خود نام او را بعنوان یکی از مجریان قتل احمدی خمینی پیش کشید و خوش کوشکوش نیز در بازجوئی خود اعترافات سعید امامی را تائید کرد.

احمد خوشکوش که امتیاز واردات گوشی تلفن را در جمهوری اسلامی دارد و سالها با «روح الله حسینیان» نماینده کنونی مجلس و از دیگر متهمان قتل های زنجیره ای شریک بوده، با کش ندادن پرونده قتل های زنجیره ای از زندان بیرون آمد و با توجه به ارتباط هائی که ناشی از واردات گوشی تلفن در خارج از ایران بود، به بخش خارج از کشور و بقول معروف «بخش فرنگی» وزارت اطلاعات منتقل شد و در شبکه سردار سرتیپ الله کرم قرار گرفت که در سفارت جمهوری اسلامی در «بوزنین» مستقر است و شبکه ترور های اروپائی و خارج از کشور را هدایت می کند.

روز گذشته وبسایت «جرس» نوشت که برادر «خزائی» نیز یک دوره معاون ضد جاسوسی وزارت اطلاعات بوده است. پیش از آن نیز مسئول اداره اطلاعات قم بوده است.

خزائی در فرودگاه تایلند هنگامی که قصد بازگشت به ایران را داشت توسط پلیس تایلند دستگیر شد.

پیک نت 10 اسفند

دربارهٔ seyedezatollahrashmi

فعال سیاسی بر علیه جمهوری اسلامی خونخوار

Posted on فوریه 29, 2012, in Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: