احمدینژاد: آقای خامنه ای پسر شما مجتبی شورش را در آورده او تهدیدی برای نظام است

یک بار دیگر احمدی نژاد برای جلب حمایت رهبر از اجرای مرحله دوم هدفمند کردن یارانه ها تهدیدهائی را مستند به اسنادی که علیه مجتبی خامنه ای در اختیار دارد مطرح کرد. از جمله انتشار اسناد بدهی های مجتبی خامنه ای به بانک های مختلف. او تهدید کرده که این اسناد را همراه با مخالفت وی با اجرای مرحله دوم هدفمند کردن یارانه ها را منتشر خواهند کرد که این به معنای برانگیختن اقشار محروم جامعه که محتاج نان شب اند علیه بیت رهبری خواهد بود.

بطور همزمان، مصباح یزدی بار دیگر مخالفت خود با برگزاری انتخابات آزاد را ابراز کرد و بلافاصله مرتضی آقا تهرانی و جلالی و روانبخش بعنوان چماقداران مصباح یزدی، علیه انتخابات آزاد وارد میدان شدند.

حداد-عادل برای مصباح پیام فرستاد که جبهه پایداری قادر نیست در انتخابات رای بیاورد و بنا بر این بهتر است ایشان از کاندیداتوری وی حمایت کند. از سوی دیگر مصباح یزدی با رئیس جمهور شدن حداد عادل و سردار قالیباف مخالفت کرده و دستور حمله تبلیغاتی علیه هاشمی رفسنجانی را به این بهانه که قصد دارد جام زهر مذاکره با امریکا را به رهبر بنوشاند داده است.

برخی سران حکومت به آقای خامنه ای رسانده اند که تحرکات جدید مصباح یزدی در جهت به آشوب کشاندن کشور در جریان انتخابات آینده و ادامه همان فتنه های وی در جریان عملیات کربلای 4 و 5 پس قبول آتش بس توسط آیت الله خمینی است. هدف وی هموار ساختن راه حمله نظامی به ایران است تا به این بهانه یک کشتار بزرگ سیاسی راه بیاندازد. آنها همچنین گفته اند که علیرغم ظاهر مخالفی که باند احمدی نژاد در دولت و مصباح یزدی در حوزه قم به خود گرفته اند، آنها دستشان در یک کاسه است و هر دو طالب حمله نظامی به کشورند.

هشدار دیگری نیز در روزهای اخیر به خامنه ای داده شده است. یعنی برخی از آیات عظام برای خامنه ای پیام فرستاده و به وی یادآور شده اند «دخالت های آقازاده شما در امور مملکت تهدیدی اساسی برای نظام شده است. چاره ای بیاندیشید!»

دربارهٔ seyedezatollahrashmi

فعال سیاسی بر علیه جمهوری اسلامی خونخوار

Posted on ژانویه 30, 2013, in Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: