نقدی پیشنهاد داد:در خانه خود مرغ پرورش دهید و تو استخر خانه ها پرورش ماهی کنید و تازه رهبر با سیمانی کردن نهرها موافق است!

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع یکصد و پنجاه نفر از جهادگران نخبه کشور که به مدت سه روز در سومین هم اندیشی اندیشه ورزان جهادی در بخش «چلو» شهرستان اندیکای استان خوزستان گردهم آمده اند، گفت: باید قدردان نعمت جمهوری اسلامی باشیم چراکه محرومیت های قبل و بعد از انقلاب قابل مقایسه نیست.

نقدی ضمن اشاره به ارائه خدمات محض مانند ساخت راه، خانه بهداشت و… به روستاها تصریح کرد: اکنون درگیر جنگ اقتصادی هستیم و بایستی با اقتضائات این جنگ حرکت کنیم که بهترین راهکار نیز اقتصاد مقاومتی و توجه به مولفه های آن است.

نقدی برنامه ریزی سال 92 بسیج را توجه به خدمات مولد در روستاها دانست و خاطرنشان کرد: به عنوان مثال پانصد هزار حلقه چاه پروانه دار وجود دارد که اگر زیر نیمی از این چاه ها استخر پرورش ماهی زده شود به اندازه کل شیلات کشور، ماهی تولید خواهد شد.

وی کار علمی را ضروری دانست و اظهار داشت: یکی دیگر از کارهای مهم و در عین حال ساده، تبدیل نهرهای خاکی به نهرهای سیمانی است تا با جلوگیری از هدر رفت آب، تولید را به میزان چشم گیری افزایش دهد.

نقدی در همین خصوص به گزارش خود به مقام معظم ولایت اشاره کرد و افزود: به حضرت آقا عرض کردم در صورت سیمانی کردن نهرها یک و نیم برابر تولید افزایش خواهد یافت که ایشان فرمودند بیشتر از این میزان هم شاهد افزایش خواهیم بود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین نقش روستائیان در تکثیر مرغ خانگی و جوجه را یادآور شده و ادامه داد: 30 درصد مصرف مرغ در جامعه را می توان در خانه ها تولید کرد که اقدام اخیر بسیج سازندگی در تولید مرغ و جوجه در روستاهای سراسر کشور با استقبال بسیار زیادی مواجه گردیده است.

وی یکی دیگر از عرصه های مهم را انتقال تجربه های موفق در جامعه دانسته و گفت: باغداری که توانسته در هر هکتار 165 تن سیب برداشت کند در حالیکه این رقم 15 تن در هکتار است و یا کشاورزی که به جای سه و نیم تن در هر هکتار، 11 و نیم تن گندم برداشت کرده است بایستی تجربه های موفق خود را به دیگران انتقال دهند که در این صورت شاهد افزایش تولید خواهیم بود. – See more at: http://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=59571#sthash.PCCYWDtJ.dpuf

دربارهٔ seyedezatollahrashmi

فعال سیاسی بر علیه جمهوری اسلامی خونخوار

Posted on فوریه 28, 2013, in Uncategorized and tagged . Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: